Challenge Accepted - služby Challenge Accepted Logo

S čím vám přesně pomůžeme

Obraťte se na nás s jakýmkoliv problémem, a my vám poskytneme idealní řešení pro váš obchod

Tvorba webových prezentací

Webové stránky patří neodmyslitelně do dnešního světa. Setkáváme se s nimi absolutně na každém kroku, na osobních počítačích, tak i v mobilních zařízeních. Nejvýraznější informační tok obstarávají právě webové stránky a je moderním trendem nejprve vyhledat intormace na internetu a teprve poté zvažovat využití služeb, nebo nákup produktů. Webové stránky josu důležité pro drobné podnikatele, firmy i korporace.

Tvorba mobilních aplikací

Tvorba mobilních aplikací

V dnešní době má skoro každý smartphone, využíváme chytré telefony každý den, k různým aktivitám jako třeba procházení na internetu nových zpráv, poslouchání hudby či využívání jakékoliv aplikace k zpříjemnění nové chvíle. Proč to nevyužíj a vytvořit aplikace pro Vás, která by byla buď pro Vás a va Vaší firmy, kde by zautomatizovala třeba výrobu nebo zaměstnancům ulehčila práci nebo vytvořit aplikaci pro lidi, která ještě na světě není?

Tvorba mobilních aplikací

Tvorba desktopových aplikací

Tvoříme aplikace pro různé firmy, kterým tyto aplikace dost usnadňují práci a tim jim zajistí lepší spokojenost zákazníkům, proč najímat někoho na práci, když jde v dnešní době všechno zautomatizovat, ulečí Vám to starosti se zaměstnanci a také výdaje nebo chcete interní aplikaci pro komunikaci, cokoliv si budete přát to dokážeme.

Tvorba mobilních aplikací

Grafický design

Doba kde se hodnotilo vše podle funkčnosti pominula, dneska se hodnotí všechno podle vzhledu a kvality provedení, proto je důležité se starat o svoje webové stránky nebo mobilní aplikace aby vypadali dobře a lidé pořád na ně chodili. Tvoříme novodobý styl grafiky, držíme se moderních trendů, které k nám přicházejí až ze zahraničí.

Tvorba mobilních aplikací

Tiskoviny, fotografování

Propagace je velmi důležitá, jak pro malé či velké firmy. Lidi dost využívají letáky, kouknou se vždy co je ve slevě či kde by mohli ušetřit nebo obchodní manažer, který chce provést obchod ten musí mít na venek dobré vystupování, ale také správný styl vizitek. Fotky důležitá část propagace, ale u všech vyjmenovaných věcí musí být dobrý zpracování, které dokážeme zajistit.

Tiskoviny, fotografování

Vedení projektu

Chcete nebo máte rozjetý projekt a nemáte na to čas ho nějak vést či realizovat? Předejte to Nám a my najdeme řešení pro Vás, které by bylo nejlepší a povedeme ten projekt až do konce. Vést projekt a řídit lidi okolo je dost náročné časově i psychicky, ale to pro Nás není překážkou a Vy aspoň máte čas na realizaci něčeho jíného nebo na vedení vlastní firmy.

Tiskoviny, fotografování